Smart Home

Akıllı ev için çözümler

Akıllı bir ev, bireysel akıllı bileşenlerin kurulumundan çok daha fazlasıdır. Genel bir enerji yönetimi ve ev otomasyonu konseptidir. Yaşam konforunu ve güvenliğini arttırır, sizin kurallarınıza göre çalışır ve istenildiği zaman genişletilebilir.

Akıllı ev nedir?

Many different components make you feel good at home. But only when all the little helpers, modern guardian angels, and functional design elements interact harmoniously and form a good network, Hager’s smart home unleashes all its advantages to the fullest. There is intelligence in every detail – see for yourself!

Akıllı bir evin maliyeti nedir?

Kurulumu yüklemek için fiyat örnekleri


şimdi sipariş ver

Heating, lighting and other smart options

Klasik kontrollerden hareket dedektörlerine ve yüksek teknolojili akıllı evlere kadar: akıllı ev otomasyonu, her gereksinim ve her bütçe için birçok çözüm sunar.


Learn More


Anahtarlama.
Berker’den anahtar aralıkları ile daha iyi anahtarlama

Yeni başlayanlardan el yapımı benzersiz ürünlere kadar her gereksinime ve her yaşam tarzına uygun anahtarlar bulacaksınız. Berker anahtar serilerinin çeşitliliğini keşfedin.


Daha fazla bilgi edin

Kapı iletişimi.
Bir zil sisteminden daha fazlası

Kapı interkomu günlük hayatınızı kolaylaştırır ve güvenlik konseptinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Anahtar aralığınıza uyacak şekilde ahizeli basit bir iç istasyondan video iç ve dış mekan istasyonu kombinasyonuna kadar seçim yapabilirsiniz.


Learn More

Sıradaki akıllı kim?

https://elsisltd.com/wp-content/uploads/2021/08/Tebis-KNX-Building-Automation-1.avi#t=18,143